Menu

Když Vám zavelí holohlavý wake diktátor s rukama jak lopatama a loktama jak stehno prumerneho vyzraneho kitera, co Vám zbýva jiného, než zvednout prdel z gauče a priložit ruku a manželku k dílu!

  
 

Odhodlanost, soudržnost a morální kvality allboards crew při montáži nového megy-hyper-kuul slidu byly testovány celou dobu brigády! 2 ze 3 kladívek s odlétavající hlavou? Nefungující motorovka ? Montáž všech vrutu bez AKU vrtačky ? stavební materiál z palet ? průběžné doplňování spojovacího materiálu z místních vietnam-potravin ? Časový harmonogram "at už to je vy píče" ?! Když je pevný duch, vidina piva a lux shredu JDE VŠECHNO!!!


 

Podpora ostatních členů byla veliká! Marně přemýšlím zda bylo lepší stále odhánět pomáhajícího Matyho, či poslouchat prudící a nedůvěřivé průpovídky okoločumících roštěnek (a ano , nebyly cizí ale naše vlastní!!!).

  
 

Nicméně vše dobře dopadlo! new allboards slide jsme ojely a estli ho cikáni nerozeberou na podpal a do sběru na Adrenalin WAKE party Březnice si ho můžete VOJECT i VY!!!

  


 

All-Boards CREW

 

 

 

 

Wake Adrenalin párty - přípravy from Zajda on Vimeo.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Color I Color II Color III