Menu

Tento víkend jsme se po roce sešli s Allboards pozérkama

ve wakeparku v Karvánkách. Hned po příjezdu v pátek jsme podiktovali na waku a pak jsme si šli do hospody povídat o tom, jak jsme dobrý.

Ve 3 ráno se vracíme do chatky a ředitel má výborný nápad, že půjde tůrovat motorku. Jediný betonový plácek vidíme pod asi 2 metry vysokým cihlovým grilem, který když opatrně odendáme, tak tam půjde perfektně gumovat. Gril jsme omylem shodili a zničili. Je možné, že to bylo kvůli Hubáčkovi, který ho zvedal jen jednou rukou. Druhou použít nemohl, protože v ní držel pivo. Gril jsme zase poskládali dohromady tak perfektně, že si toho správce kempu všiml až ráno. Naštěstí se dala guma nové motorky zničit i na dalším nalezeném betonovém plácku před umývárkama. V kempu se naše akce s motorkou ve 3h v noci všem líbila, tak si ani nikdo nestěžoval a policie přijela až ráno. Bohužel už z horšího důvodu - přes noc nás v chatce vykradli. Odnesl to jen Hubáček, kterého tak jeden večer s námi vyšel na 35tis., což je skoro tolik jako 4 černošský děti. Další večer už s námi trávit nechtěl, což jsme pochopili, když to vyjde tak draho.

Další výborný nápad měl Olda, který si úplně náhodou na akci s kamarádama vzal boxerky. Vytáhnout boxerky ve 4h ráno při kalbě musí mít zaručeně úspěch všude. Z téhle akce si jen pamatuji, že jsem dostal naloženo od Hubáčka, ze on mel levou boxerku a já jsem měl pravou.

Druhy den následovalo celoodpolední wakování. Diktovali jsme strašně přísně a žádné překvapení se nekonalo kromě toho, že jsou mezi námi i takový okurky, které nebudu rači ani jmenovat, kteří se rozhodli nejezdit! omg. Za tohle už samozřejmě dostal Alfonz patřičný trest.

Večer následoval hudební festival ve vesnici, která má 26 obyvatel a 2 lampy. Po poslechu první kapely jsem měl celkem jasnou myšlenku zabít se. Naštěstí měl Zajda výborný nápad začít panákovat jagery a tím pádem život zase dostal smysl. Další kapela už byla skvělá a lokálové taky. K mému překvapení byli vidláci naprosto v pohodě a vůbec mi nevadilo se s těma buranama bavit, i když jsem skoro z Prahy. Každý buran, kterému jsem to říkal si toho vážil, ze nejsem povrchní píča. Každoroční tradiční bitku jsme už nestihli, odjeli jsme moc brzo. Snad příšte. A s Allboarďákama snad zas brzy.

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Color I Color II Color III